DALBA White Truffle Mild Skin Balancing Vegan Arctisztító Hab 200ml

Cikkszám: 
8809563068210
Raktárkészlet: Már csak 1 db van raktáron
14 730 Ft
db
A vásárlás után járó pontok: 589 Ft
Kedvezményeket keres?
Részletek
Az olaszországi Piemontból gondosan kivont prémium fehér szarvasgomba tokoferollal (E-vitamin) átitatva létrehozták a d'Alba jellegzetes összetevőjét: a Trufferolt. Az antioxidánsokkal teli fehér szarvasgomba 6-szor hatékonyabb, mint a jól ismert propolisz. 
Vegán.
Gyengéd, 4,7-6,7 pH. A bőr természetes pH-értékéhez közeli (5,5-6,5), hogy kiegyensúlyozza a bőr pH-értékét.
Phyto green peeling komplex és növényi alapú felületaktív anyagok a gyengéd hámlasztáshoz. Sűrű buborékokka hatékonyan távolítja el a sminket irritáció nélkül.
Trupair: a d'Alba exkluzív összetevője olasz fehér szarvasgombával, 3 CICA összetevővel és Centella Asiatica kivonattal, hogy megnyugtassa a bőrt, miközben irritáció nélkül tisztít.
Gyártási hely: Koreai Köztársaság
Nettó tömeg: 200ml
Összetevők: 
Hogyan kell használni: 

 

white truffle antioxidant

 

 

 

 

Adatok
MÁRKA:
Gyártási hely:
Dél-Korea
Vonalkód:
8809563068210
Minőségét megőrzi EXP:
2027.03.01
Várható szállítási idő:
1-2 munkanap
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
DALBA White Truffle Mild Skin Balancing Vegan Arctisztító Hab 200ml
DALBA White Truffle Mild Skin Balancing Vegan Arctisztító Hab 200ml
14 730 Ft