ORIEN Mugwort Zero Film Arctisztító Olaj 200ml

Отзывы
Будьте первым, кто оставит отзыв!
В наличии, у вас через несколько рабочих дней
27,58
db
Место производства: Dél-Korea
Штрихкод: 8809990745906
Годен до EXP: 2028.01.13
Баллы за покупку: 1,10 €
Детали
Vegán arctisztító olaj, amely üröm (Mugwort) és Centella Asiatica kivonattal segít megnyugtatni az irritált bőrt és erősíteni a bőr védőrétegét, miközben kíméletesen eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.
Növényi eredetű, gyulladáscsökkentő hatású olajokkal – például jojobaolajjal – gazdagítva, amelyek mélyen hidratálnak anélkül, hogy eltömítenék a pórusokat.
Könnyű, vizes állagú formula, amely friss érzetet hagy maga után, maradék nélkül.
Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny és aknéra hajlamos bőrre is alkalmas.

 

Gyártási hely: Koreai Köztársaság
Nettó tömeg: 200ml
Összetevők: Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Water, Fragrance, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Artemisia Capillaris Extract, Centella Asiatica Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

 

Hogyan kell használni: Nyomjon ki 1-2 pumpálásnyi arctisztító olajat a száraz tenyerébe. Óvatosan masszírozza át a száraz arcbőrét az olajjal, hogy feloldja a sminket. Egy kevés vízzel finoman masszírozza az olajos arcát kb. fél percig, amíg az olaj tejfehérré nem válik. Öblítse le langyos vízzel. Ha szükséges, akkor mossa meg az arcát arctisztító habbal.

CleansingOil
CleansingOil
CleansingOil
CleansingOil
CleansingOil
Похожие товары
Загрузка...
ORIEN Mugwort Zero Film Arctisztító Olaj 200ml
ORIEN Mugwort Zero Film Arctisztító Olaj 200ml
27,58
Язык и валюта
Загрузка...
Загрузка...
Войти
или
Забыли пароль
Загрузка...
Категории