LACHESCA Hot Mild Pórustisztító Gél 170g

Skladem, u vás během několika pracovních dnů
Datum zahájení: 29.01.2026   Do vyprodání zásob
Úspory: 159,98 Kč
30
533,19
373,21
db
Místo výroby: Japán
Čárový kód: 4971710393347
Body získané po nákupu: 14,93 Kč

Podrobnosti
Segít mélyen behatolni a bőrébe, hogy alaposan megtisztítsa a pórusokat és eltávolítsa az elhalt hámsejteket. A gél masszírozás közben felmelegszik, hogy feloldja a faggyút a pórusokban. Ezért különösen ajánlott zsíros és problémás bőrre.
90% szépségápolási esszenciát tartalmaz, amely hidratál arctisztítás közben és segíti elérni a rugalmas és sima bőrt. Camu camu kivonatot tartalmaz, amelyek hidratáló hatású, valamint almasavat és citromsavat, amelyek lágyítják a bőrt.

 

 


Gyártási hely: Japán
Nettó tömeg: 200g
Összetevők: PEG-8, Glycerin, Sorbeth-30 Tetraoleate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Citric Acid, Malic Acid, Water, Potassium Hydroxide, Caramel

Hogyan kell használni: Nyomjon ki megfelelő mennyiségű gélt (kb. meggy) a száraz tenyerébe. Masszírozza át a géllel a száraz az arcát kb. 1/2-1 percig. Öblítse le bő langyos vízzel.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PmU4DqJv7bA

Recenze
Buďte první, kdo napíše recenzi!
Podobné produkty
Načítání...
LACHESCA Hot Mild Pórustisztító Gél 170g
LACHESCA Hot Mild Pórustisztító Gél 170g
30
533,19
373,21
Jazyk a měna
Načítání...
Načítání...
Přihlásit se
nebo
Zapomenuté heslo
Načítání...
Kategorie