Ez a kíméletes, 5%-os mandulasavas szérum segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, kitisztítani az eltömődött pórusokat és kisimítani az egyenetlen bőrfelszínt. Mindezt úgy, hogy közben gyengéd marad az érzékeny vagy aknéra hajlamos bőrhöz is.
Kiegyensúlyozott, hidratáló összetevőivel tisztít, anélkül hogy csípne vagy szárítana.
Gyengéd, mégis hatékony hámlasztás
Az 5%-os mandulasav (Mandelic Acid) nagyobb molekulaméretének köszönhetően kíméletesen, de hatékonyan hámlaszt. Segít csökkenteni a pórusok eltömődését, egységesíti a bőrtónust, miközben minimális az irritáció esélye.
A Panthenol, Allantoin, Sorbitol és Sodium Hyaluronate kombinációja mélyen hidratálja, puhítja és megnyugtatja a bőrt, miközben erősíti a természetes bőrvédő réteget.
Ideális választás, ha…
• Érzékeny, vízhiányos vagy kombinált bőröd van
• Kíméletes, mégis látható eredményt keresel
• Egységesebb, simább, ragyogóbb arcbőrt szeretnél
Találd meg a számodra tökéletes hámlasztási szintet.
Level 1 – Enyhe | Szalicilsav Jelölés: ●○○○
Level 2 – Gyengéd | Tejsav Jelölés: ●●○○
Level 3 – Kiegyensúlyozott | Mandulasav Jelölés: ●●●○
Level 4 – Intenzív | Glikolsav Jelölés: ●●●●
A NINELESS ezt a szintbeosztást ajánlja, amely az adott sav erősségén, a bőr toleranciáján, hámlasztó képességén és optimális napi használati biztonságán alapul.
Level 1 – Salicylic Acid (Szalicilsav) 0,15% → Hatékony a pórusápolásban, mikroadagban, amely érzékeny bőrre is megfelelő.
Level 2 – Lactic Acid (Tejsav) 5,13% → Gyengéd hámlasztást biztosít, miközben hidratálja a bőrt.
Level 3 – Mandelic Acid (Mandulasav) 5% → Ideális aknéra hajlamos és egyenetlen bőrre, nagyobb molekulamérete miatt kíméletesebb.
Level 4 – Glycolic Acid (Glikolsav) 5,04% → Intenzív bőrmegújító hatást nyújt, miközben az irritáció alacsony szinten tartható a szabályozott koncentrációnak köszönhetően.
Gyártási hely: Koreai Köztársaság
Nettó tömeg: 30ml
Összetevők: Aqua (Water), Butylene Glycol, Mandelic Acid, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Sorbitol, Panthenol, Allantoin, Polyglyceryl-10 Laurate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citric Acid
Hogyan kell használni: Mossa meg az arcát és tonizálja. Pár csepp szérumot osszon el a az arcán és az ujjbegyei segítségével finoman nyomogassa be a bőrébe. Ne használja más hámlasztókkal együtt.